Zbiorniki
  • Monolityczna konstrukcja zbiorników zapewnia doskonałą szczelność oraz wytrzymałość zbiorników. Zbiorniki tak wykonane są odporne na wrastanie korzeni.
  • Konstrukcja zbiorników zapewnia ich stabilność oraz bezpieczeństwo zakopania w ziemi
  • Nadbudowy włazów pozwalają na obsadzenie zbiornika na różnych głębokościach.
Zbiornik w atrakcyjnej cenie:

Od 1 600 PLN.
Kontakt
an image
AVITECH
ul. Długopolska 20 D
32-087 Zielonki / k.Krakowa
Email: info@avitech.lap.pl

tel. 012/383-24-84
fax.012/383-23-63
Certyfikaty

Magazynowanie wody deszczowej i jej wykorzystywanie do celów gospodarczych i nawadniania terenów.

Zbiorniki wyposażone są w kosze wyłapujące zanieczyszczenia spływające wraz z wodą deszczową. Czyszczenie koszy jest bardzo proste i szybkie. Nadmiar wody odprowadzany jest do odbiornika ( rów, rzeka, grunt, itp.) za pomocą syfonu. W naszej ofercie posiadamy różnej wielkości zbiorniki w zależności od zapotrzebowania na wodę od 1000 do 7000L.

Przykładowy schemat magazynowania wody deszczowej i wykorzystanie jej przy użyciu pompy z hydroforem:Pompa z hyfroforem
Dzięki instalacji pompy z hydroforem możemy wykorzystywać zgromadzoną wodę do dowolnych celów gospodarczych pod takim samym ciśnieniem jak z wodociągu miejskiego. Jest to najbardziej komfortowe i praktycznie bezobsługowe wykorzystywanie wody deszczowej.

Opis działania:
Woda opadowa doprowadzana jest rurami do zbiornika, który zakopany jest w ziemi. Zamontowane w rynnach kratki wyłapują większość zanieczyszczeń takich jak liście, szyszki, itp. Nadmiar zgromadzonej wody odprowadzany jest poprzez syfon do odbiornika wody czystej, którym może być min: kanalizacja deszczowa, grunt, studnia chłonna, rów itp. Przy pomocy pompy zatapialnej z wyłącznikiem pływakowym możemy użyć zgromadzoną wodę do wszelkich celów gospodarczych. Aby uniknąć ewentualnego zatkania lub zniszczenia pompy zbiornik wyposażony jest w kosz filtracyjny.